Na żywo

Chwilowo nie planuję udziału w żadnej imprezie.
Gdyby ktoś był zainteresowany obejrzeniem prac, warsztatami, albo pokazem tworzenia (najchętniej w obrębie woj. łódzkiego, ale nie koniecznie), to proszę o kontakt mailowy.

 

A poniżej przedstawiam :

 • wyniki konkursu „Bo fantazja…”
 • informacje o konkursie na projekt witrażu „Co mi w duszy gra”, który niestety pozostał nierozstrzygnięty (ze względu na nikłe zainteresowanie oraz charakter nadesłanych projektów).

KONKURS „BO FANTAZJA…”

Zwycięzcy konkursu, który miał miejsce w trakcie XVI Wystawy Rolno-Przemysłowej w Zduńskiej Woli, czyli w niedzielę 23 sierpnia 2015r., to Karolina i Mariusz.
Prace zostały zrealizowane i wkrótce trafią do rąk Zwycięzców. Poniżej projekty i realizacja

nagroda główna

nagrody główne

Nagrody II stopnia otrzymują Adam, Filip i Patrycja.
Projekty „Różyczka”, „Kruk” i „Pędzący koń” bardzo mi się podobały.
Wymagały jednak drobnej korekty, po której doczekały się realizacji – na zdjęciach poniżej.

Nagroda II

Bez tytułu

Pozostałe osoby biorące udział w konkursie, czyli: Asia, Adrian, Emilia, Katarzyna i obie Zuzie, otrzymują wyróżnienia w postaci moich witraży. Wkrótce trafią one do rąk osób wyróżnionych.

wyróżnienia

Wszystkim biorącym udział w Konkursie bardzo dziękuję i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach. Omówienie projektów i ich realizacji wkrótce na blogu.

 

Jakiś czas temu zapraszałam do udziału w KONKURSIE RYSUNKOWYM NA PROJEKT WITRAŻU „Co mi w duszy gra” adresowanym zarówno do młodszych jak i starszych. Niestety nadesłane zgłoszenia (w liczbie tak malej, że jej nie wspomnę) nie spełniły wymagań konkursowych (kwestie wykonalności, brak określania rozmiarów, czy kolorów). W związku z tym konkurs pozostaje nierozstrzygnięty.

 

 

 

3 komentarze do „Na żywo

  1. Prace osób, które zajęły I i II miejsca zostały zrealizowane i wysłane (poza pracą Pani Karoliny, która nie odpowiedziała na maila).
   Osoby wyróżnione już wkrótce otrzymają moje witraże ponieważ są realizowane na zamówienie.
   Rodziców Emilki i Adriana, rodzeństwa wyróżnionego w konkursie, proszę o kontakt, abym mogła wysłać nagrodę.

 1. i dotarł do nas witraż – nagroda w postaci różowego motylka. Córka zachwycona wyróżnieniem i nagrodą. Dziękujemy bardzo. Motylek będzie wisiał w oknie obok innych witraży. Robi się tam kolorowo i całkiem nie jesiennie 🙂 Kto wie, może uda się w ten sposób ustrzec przed depresją jesienno-zimową. (?)

Dodaj komentarz